Anra to firma, działająca na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem firm, biur i instytucji we wszelkie artykuły biurowe, papiernicze, piśmienne, materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych i laserowych (oryginalne oraz kompatybilne) i inne potrzebne do pracy biurowej.

Naszą firmę tworzą młodzi, ambitni ludzie o wysokich kompetencjach, którzy zawsze gotowi są odpowiedzieć na Wasze pytania i znaleźć właściwe rozwiązanie. Nasza działalność od początku istnienia opierała się na najwyższej jakości obsłudze podmiotów gospodarczych i instytucji.Dostarczamy naszym klientom produkty niezbędne do codziennej pracy w biurze zawsze na czas, na miejsce i zawsze w dobrej cenie. 

Branża w jakiej działamy charakteryzuje się ogromnym, wielotysięcznym asortymentem. W związku z tym, aby umożliwić Wam wygodną i bardziej wydajną pracę oferujemy bezpłatny katalog produktów. 

Staramy się, aby w naszej ofercie nie zabrakło atrakcyjnych promocji. Oferujemy możliwość negocjacji cen.

Stale dynamicznie się rozwijamy wraz z rosnącymi potrzebami rynku.

Charakteryzuje nas doświadczenie, wysokie kwalifikacje, szybkość działania, szeroki zakres usług i oczywiście dobre ceny.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy do współpracy.